anasayfa anasayfa
Cevap Ver     Konu Listesi
ANKARA'da Yemek Kurslarımız Başlıyor!
Anadolu Turizm ve Aşçılar Derneği (ATAD) ile AŞÇILIK KURSLARI başlıyor!
Anadolu’da turizm sektöründe çalışan profesyonelleri bir araya getirmek, bu mesleğe gönül veren yeni jenerasyonun mesleki ve kişisel gelişimini desteklemek, sektörün sıkıntılarına çözüm bulmak adına Mart 2007’de kurulan ATAD, kurucuları Ankara’nın önde gelen aşçıbaşıları sayesinde yeni kurulan bir dernek için bir hayli yol kat ederek, 750’yi aşkın üyesi ve hızla ilerlettiği projeleriyle, şimdiden adından söz ettirmeyi başardı.

En önemli faaliyet alanı EĞİTİM olan derneğin, Eğitim Programları, Aralık 2007 itibariyle hayata geçiyor. Başta aşçılık kursları olmak üzere mesleki İngilizce, Bilgisayar ve internet kullanımına yönelik 24 farklı kategoride amatör aşçı, ev hanımları ve profesyonellere, 12 saat ile 200 saat arasında değişen eğitim paketleriyle Ankara’da bir ilk gerçekleşiyor. Piyasanın epey altında sektör ve sektör çalışanlarına destek amacıyla başlayacak kurslar, Gazi Mesleki Eğitim Merkezi (4. Akşam Sanat Okulu) ile imzalanan Protokol sayesinde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı katılım sertifikaları verilebilmektedir.

KURSLARIMIZ; Dünya Mutfakları, Türk Mutfağı-Yöresel Lezzetler, profesyonel Soğuk Mutfak Aşçılığı, Profesyonel Sıcak Mutfak Aşçılığı, Balık Hazırlama ve Pişirme Teknikleri, Catering Aşçılığı (Tabldot ve Toplu Yemek Üretimi), Profesyonel Pastacılık, Profesyonel Pastacılık Süsleme, Tatlı Yapım Teknikleri, En Popüler Cafe Tatlıları, Pratik Kokteyl Lezzetleri, 5 Çayı Davetleri, Makarnalar&Soslar, Salatalar&Soslar, Çorbalar&Soslar, Sebze Yemekleri&Vejeteryen Mutfağı, Bakliyat Yemekleri, Et Yemekleri, Meze Kültürü, Zeytinyağlılar, Temel Bilgisayar&İnternet, Hizmet Sektörüne Yönelik Turizm İngilizcesi. Ayrıca katılım belgesi alacağınız ancak Kalfalık ve Ustalık Belgesi için saat anlamında denklik yaptıramayacağınız, Kalfalık Sınavlarına Hazırlık ve Ustalık Sınavlarına Hazırlık Kurslarımız bulunmaktadır.

İster hobi, ister profesyonel anlamda; aşçılık mesleğini en ince ayrıntısına kadar profesyonel eğitmenler ve uzman aşçılar  ile öğrenmek,  zengin müfredat ve uzman konuklar eşliğinde en uygun fiyatlarla eğitim için sizleri ATAD’a bekliyoruz.
 
Kurs Kayıtları, aşağıdaki adreslerden şahsi başvuru ile yapılmaktadır. İlk Kayıt döneminde %10 ön kayıt indirim fırsatını kaçırmayın!

İrtibat:
Ahu UZUNOĞULLARI GARİPGİL
Anadolu Turizm ve Aşçılar Derneği
Eğitim ve İletişim Koordinatörü
Ziya Gökalp Cad. No:22/28 Kızılay ANKARA
Tel: 0312 434 35 00 www.atad.org.tr
Faks: 0312 434 35 66 info@atad.org.tr


Konuyu Açan : Ahu UZUNOĞULLARI GARİPGİL Tarih :19.11.2007
 
merhaba bwen katılmak ıstıyorum kursunuza ama ınt uzerınden kayıt yaptırmak ıstedım olmadı yerınıze gelmemız gereklımı
Cevap veren : nebahat Tarih : 08.03.2008

zekicimben nuran çok teşekkür ederim başarılar dilerim
Cevap veren : nuran doğan Tarih : 18.05.2008

ıyı gunler bu yemek kursu hakkıkında bıraz daha bılgı verırsenız sevınırım. ucretı ne kadar ne zamn baslıyor.
Cevap veren : hilal Tarih : 22.06.2008

kursunuz ne zaman başlıyor. ben pastacılık kursu almak istiyorum.hobi olarak. fiyatlarını da söylerseniz.çok menmun olurum
Cevap veren : emel Tarih : 18.08.2008

Merhaba, ucretinizi ve kurs programinizi ogrenebilir miyim?
Cevap veren : Mirun Akyuz Tarih : 25.01.2009

kurs ile ilgili bilgi almak için verilen telefonları aramak mı gerekiyor yoksa burdan da alabilir miyiz?
Cevap veren : neşe Tarih : 12.02.2009

fiyatı hakkında bılgı werı mısınız?
Cevap veren : tilbe Tarih : 19.01.2011

merhaba kurs ücretleri ve saatleri hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürler.
Cevap veren : demet Tarih : 22.02.2011

kayıt yaptırmak istiyorum ücreti ne kadar onu ögrenmek istiyorum telefon numaranıza ulaşamıyorum açan yok nerden ögrenebilirim ücreti ne kadar bana gönderebilirmisiniz
Cevap veren : didem Tarih : 09.03.2011

bende bu kursa katılmak istıyorum detaylı bılgı verılırse sevınırim
Cevap veren : hatice gül Tarih : 14.03.2011